Osobista analiza sfer życia i własnego potencjału

Dwie, krótkie analizy, które w prosty sposób pozwolą nam lepiej przygotować się do rozpisania próby na stopień. Jako opiekun próby możemy także polecić je swojemu podopiecznemu.

Osobista analiza sfer życia – Koło Życia – Ta analiza pozwala nam sprawdzić czy nie zaniedbujemy ważnej dla nas sfery życia. Sprawdź czy rozwijasz równomiernie wszystkie obszary swojego rozwoju i które z nich chcesz jeszcze wzmocnić.
Analiza własnego potencjału – Ta analiza pozwoli Ci przygotować gotowe zadania do Twojej próby na stopień. Wystarczy wyciągnięte z niej wnioski odpowiednio przerobić na zadania stosując następujące zasady:  wzmacniaj mocne strony, nad słabymi pracuj, wykorzystuj swoje umiejętności i zdobywaj nowe. Marzenia przekuwaj w cele i dąż do ich realizacji wykorzystując swoje mocne strony i umiejętności.
phm. Jakub Lasek, Hufiec Opole, Chorągiew Opolska
Autorzy:
  • phm. Jakub Lasek, Hufiec Opole, Chorągiew Opolska
  • hm. Lucyna Czechowska, ZOKK, ZOKP
Autorzy materiału
  • phm. Jakub Lasek, Hufiec Opole, Chorągiew Opolska
Nazwa: Osobista analiza sfer życia i własnego potencjału
Data utworzenia: 07/07/2016