Zbilansowanie celów wychowawczych w ZHP. Komunikat z badania

Opracowanie wyników badań ilościowych dokumentów wewnętrznych ZHP w celu sprawdzenia realizacji celów wychowawczych.

Redaktor:
hm. Aleksandra Nowak
Autorzy:
  • hm. Jana Świnarska (uporządkowywanie danych)
  • hm. Marcin Bednarski (uporządkowywanie danych)
  • hm. Aleksandra Nowak (generowanie danych odnośnie sprawności specjalnościowych i propozycji programowych, weryfikowanie danych odnośnie instrumentów starszoharcerskich i form pracy, uporządkowywanie danych)
  • phm. Małgorzata Szwed (generowanie i weryfikowanie danych odnośnie propozycji programowych i instrumentów wędrowniczych)
  • hm. Anna Kasprowicz (generowanie danych odnośnie instrumentów harcerskich i wędrowniczych)
  • phm. Maciej Szymanowski (generowanie i weryfikowanie danych odnośnie instrumentów starszoharcerskich, instrumentów harcerskich i propozycji programowych)
  • hm. Anna Pospieszna (generowanie i weryfikowanie danych odnośnie instrumentów zuchowych, instrumentów wędrowniczych i propozycji programowych)
  • hm. Jakub Lasek (generowanie danych odnośnie form pracy i propozycji programowych)
  • hm. Łukasz Kochowski (generowanie i weryfikowanie danych odnośnie propozycji programowych)