Warsztaty dla przybocznych „Europa” – materiały z zajęć zebrane w formie poradnika

Druhno Przyboczna, Druhu Przyboczny!
Oddaję w Twoje ręce poradnik, w którym znajdziesz materiały z zajęć, przeprowadzonych podczas Warsztatów dla Przybocznych EUROPA. Mam nadzieję, że pomoże Ci on pamiętać o wielu ważnych kwestiach. Wszak wiedza czasem z głowy ulatuje, papier zaś ma dobrą pamięć i nosi wszelkie mądrości przez wiele lat.
Nie pozwól, by ten zbiór materiałów spoczął zapomniany na Twojej półce i zbierał kurz. Zaglądaj do nie-go od czasu do czasu i odświeżaj swoje wiadomości, szukaj dalszych inspiracji, a przede wszystkim zawartą w nim (i w Twojej głowie) wiedzę przełóż na praktyczne działanie, czy to w drużynie, czy przy planowaniu własne-go rozwoju. Wykorzystaj ją, wprowadź w życie! Jestem pewna, że dzięki Tobie, Twoim pomysłom, trafnym inicjatywom i włożonej pracy drużyna, którą współtworzysz, nabierze jeszcze większej mocy i będzie niepowtarzalnie dobra. Do dzieła!

phm. Paulina Marzęcka
Chorągiew Stołeczna, Hufiec Celestynów
  • hm. Emilia Kulczyk - Prus
Nazwa: WARSZTATY DLA PRZYBOCZNYCH „EUROPA” - MATERIAŁY Z ZAJĘĆ ZEBRANE W FORMIE PORADNIKA