I MIEJSCE – DRUŻYNY WĘDROWNICZE – Plan 9 Sobieńskiej Drużyny Wędrowniczej „Sprzysiężeni” im. Józefa Jezierskiego ps. „Aksak”

Plan pracy drużyny wędrowniczej Hufca Celestynów realizowany w roku harcerskim 2014/2015. Drużyna wędrownicza jest jedną z prężniej działających, znanych mi drużyn skupiających wędrowników. Wszystko, co zawarte jest w planie pracy, jest realizowane, a wszystkie przypisane funkcje wypełniane. Uważam, że drużynowa doskonale rozumie celowość planu jako narzędzia, potrafi nie tylko go rozpisać, ale też prężnie realizować. Plan pracy jest naprawdę dobry, poddaję ocenie.

W obu planach analiza jest adekwatna do środowiska działania – skrupulatnie jest to u nas sprawdzane, ja się tym zawsze zajmuję. Są to dwa różne środowiska dziąłania, a analiza w każdym z nich jest zrobiona naprawdę dobrze.

phm. Anna Wiśniewska

Członkini Komendy Hufca ds. pracy z kadrą