I miejsce – gromady zuchowe – Plan pracy 173 BGZ na rok harcerski 2014/2015

Plan pracy 173 BGZ na rok harcerski 2014/2015 jest jednym z najbardziej dokładnych planów pracy jakie trafiły w moje ręce od kiedy jestem szefem zespołu programowego Hufca ZHP Białystok. Odnosi on się również do kierunków programowych ZHP, wskazuje jaki cykl sprawnościowy realizuje jaki kierunek. Zawiera on obszerną charakterystykę i analizę, z których wynikają cele i zamierzenia postawione na ten rok przez kadrę drużyny. Plan ten uzyskał II miejsce pod względem poprawności i I miejsce pod względem pomysłowości na formy działania wśród gromad zuchowych w konkursie ogłoszonym przez hufcowy zespół programowy.

phm. Marta Wyszkowska

z-ca komendanta ds. programowych

Hufiec ZHP Białystok

pwd. Joanna Falkowska