Scenariusz Trasy Starszoharcerskiej “Creatio” XIX Zlotu Westerplatte (2014)

Scenariusz Trasy Starszoharcerskiej “Creatio!” XIX Zlotu Westerplatte – to pełne i kompletne opracowanie zawierające w sobie wszystkie założenia, gry i konkurencje przeprowadzone podczas Zlotu Westerplatte w 2014 r. na trasie starszoharcerskiej.  Wszystko jest przygotowane “do wykonania”, chociaż raczej z myślą o organizacji w jednym szczególnym mieście – Gdańsku. Mimo to, także dla innych, szukających ciekawych pomysłów na gry miejskie, terenowe czy fabularne – będzie dobrą skarbnicą.

Zlot Westerplatte to coroczna impreza organizowana przez Hufiec Gdańsk-Portowa (w terminie 29.08 – 1.09), która skupia wszystkie środowiska harcerskie, którym bliskie są wartości związane z Westerplatte. Zlot kończy się tradycyjnymi uroczystościami na Westerplatte w dniu 1 września.

hm. Artur Lemański SOKK, Hufiec Gdańsk-Portowa, Chorągiew Gdańska
  • hm. Łukasz Kochowski SOKK, ZOKP, Chorągiew Gdańska