Impact. Propozycja WAGGGS na DMB 2018

naZHP-pl_impactDzień Myśli Braterskiej 2018 wpisuje się tematycznie w obszar „Wpływ”, będący częścią trzyletniej strategii WAGGGS. Propozycja programowa „Impact” realizuje zadania tego obszaru, ponieważ pozwala nam dostrzec zmiany i wpływ ZHP na życie swoich członków oraz wspólnot, w których funkcjonują harcerki i harcerze. W tym roku zadania Światowego Dnia Myśli Braterskiej realizowane przez skautki i skautów na całym świecie utworzą wielką Mozaikę Zmian!

Małe kawałki czy elementy (takie jak nasze indywidualne zmiany), ułożone w odpowiedni sposób, tworzą razem kompletny obraz: większy wpływ, który możemy mieć, kiedy działamy wszyscy razem!

Nefeli Themeli

Wersja polska:
Tłumaczenie: Monika Grądecka, Katarzyna Greczycho, Magdalena Kondratiuk, Aleksandra Polesek, Joanna Stompel
Zespół redakcyjny i korektorski: Monika Grądecka, Katarzyna Jachymek, Ewa Lachiewicz-Walińska, Adrianna Pierepienko
  • WAGGGS
Motyw i zakres tematyczny