Propozycja Programowa z okazji Imienin Zucha 2020

okładka

29 lutego każdego roku przestępnego swoje wielkie święto mają wszystkie zuchy w ZHP. Z tej okazji Zespół Zuchowy GK ZHP przygotował propozycje programową, będącą inspiracją do uczczenia tego wydarzenia – w gromadzie, namiestnictwie, referacie albo w gronie zuchmistrzowskim. Niech będzie to impuls do zorganizowania tego święta w każdej zuchówce i w każdym hufcu na terenie całej Polski. Biorąc pod uwagę modę i upodobania naszych podopiecznych, postanowiliśmy zainspirować się popularną bajką „Kraina Lodu”. Mamy ogromną nadzieję, że pomysł przypadnie do gustu zarówno Zuchom, jak i Zuchmistrzom. W materiale znajdziecie także pomysły bez bajkowej fabuły. Liczymy zatem, że każdy wybierze dla siebie coś odpowiedniego. Życzymy Wam, by dzień 29 lutego 2020 roku był prawdziwie zuchowym świętem. I pamiętajcie, że „Raz na cztery lata, zuch się staje pępkiem świata”!

Powodzenia!

Zespół Zuchowy WWM GK ZHP