W tym przewodniku znajdziecie zestaw przykładowych gier oraz ćwiczeń, które nie tylko zajmą czas dzieciom, ale również wprowadzą je w harcerski świat, co sprawi, że przypadkowo poznane dzieci zostaną naszymi zuchami, czy harcerzami. Zbiór gier umieszczonych w tym poradniku będzie służył nie tylko przy wszelkiego rodzaju animacjach, ale również może być inspiracją na nabór do własnych drużyn. Mam nadzieję, że pomysły i porady, które zawarte są w tym poradniku będą dla Was przydatne. Życzę Wam, aby każda animacja zakończyła się dla Was małym (bądź też dużym) sukcesem w postaci kilku dodatkowych osób na zbiórkach Waszej gromady lub drużyny.

phm. Natalia Łuczak, Hufiec Oleśnica, Chorągiew Dolnośląska.
Autorzy:
  • hm. Marlena Piotrowska, Hufiec Oleśnica, Chorągiew Dolnośląska.
  • pwd. Patrycja Frączyk, Hufiec Oleśnica, Chorągiew Dolnośląska.
  • hm. Anna Pruś, Chorągiew Stołeczna, hufiec Zielonka
Autorzy materiału
  • hm. Marlena Piotrowska, Hufiec Oleśnica, Chorągiew Dolnośląska.
  • pwd. Patrycja Frączyk, Hufiec Oleśnica, Chorągiew Dolnośląska.
Nazwa: Jak zorganizować czas dzieciom i młodzieży podczas imprez otwartych? Poradnik animacyjny
Data utworzenia: