O wdrażaniu Systemu pracy z kadrą ZHP

Drogi Czytelniku!

System pracy z kadrą ZHP (stanowiący załącznik do uchwały nr 53/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 4 marca 2017 r.) jest wyznacznikiem pewnych standardów pracy z, jak sam dokument wskazuje, najcenniejszym kapitałem ZHP – kadrą. Standard ten ma być gwarancją realizacji celów, które stawia sobie nasza organizacja.

Przed Tobą kilka słów o dobrych praktykach we wdrażaniu Systemu pracy z kadrą. To opracowanie ma na celu wskazanie Ci uniwersalnych porad w codziennym działaniu ze wspomnianym dokumentem. Mimo, że praca z kadrą funkcjonuje na każdym szczeblu ZHP, to w pracy tej opisane są przede wszystkim (w szczególności w ostatniej części) praktyki
z poziomu hufca.

phm. Łukasz Czarnecki HR, SOKK nr 864/2017, Hufiec Krapkowice, Chorągiew Opolska.
  • hm. Anna Andrzejewska, SOKK, szefowa ZKK Chorągwi Opolskiej, członkini ChKSI.
Nazwa: Wdrażanie Systemu pracy z kadrą w hufcu
Data utworzenia: 21/04/2018