Służba – poradnik praktyczny

Druhno, druhu,
przed Tobą poradnik dotyczący praktycznej pracy z harcerską służbą. Mimo że pojęcie „służby” towarzyszy nam od początku harcerskiej przygody, czasem trudno nam ją przekuć w działania. Nie wiemy, jak zacząć, gdzie szukać inspiracji i wsparcia. Publikacje dotyczące służby czasem poruszają jedynie teoretyczne założenia – nie pokazując, jak pracować z harcerzami.
Wychodząc naprzeciw temu problemowi, Wydział Inspiracji i Poradnictwa przygotował dla Ciebie poniższy poradnik.
Materiał został opracowany na podstawie doświadczeń duńskich organizacji skautowych, które wdrożyły z sukcesem metodologię Design for Change.

Redaktor:
hm. Aleksandra Berner, Hufiec ZHP Legionowo, Chorągiew Stołeczna
  • hm. Agata Erhardt-Wojciechowska
  • hm. Lucyna Czechowska
Nazwa: Służba - poradnik praktyczny
Data utworzenia:
Pliki do pobrania:
  • Służba-1.pdf (
    Warning: filesize(): stat failed for /wp-content/uploads/2019/05/Służba-1.pdf in /var/www/vhosts/zhp.pl/cbp.zhp.pl/wp-content/themes/twentyfourteen-child/content-poradniki.php on line 151
    0.00PB)